ip kamera canlı yayın, dvr canlı yayın, canlı yayın sistemleri, Otel - Sayfa

0212 651 66 64

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTIbandANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

BAŞTÜRK Elektronik Dış Ticaret & Bilişim Hizmetleri, geçmişten gelen deneyimi ve ithalatçı firmalara sunmuş olduğu bilişim altyapısı sayesinde 2008 yılında kurulmuştur. Daha önceden edinmiş olduğu deneyimi ve müşterilerinin ne istediğini bildiğinden dolayı maliyeti düşürtmek ve müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet etmek için internet ortamına kendini taşımıştır. 
 
     Maksadımız kendimizi mevcut olan koşullar altında giderleri minimuma indirip fiyatları da en makul seviyelere çekmiştir. Şuan ki konumumuz itibari ile ayakları yere sağlam basan ve talepleri karşılayabilen bir firmayız. Piyasada elektronik güvenlik ürünlerini sağlıklı bir şekilde canlı yayınlayabilen ve sunduğumuz hizmetleri bizden daha uygun fiyata verebilecek bir firma tanımıyoruz.
 
      BAŞTÜRK Elektronik; sahip olduğu genç beyinler sayesinde yeni teknolojide her zaman en ön sıralarda yer almaktadır. BAŞTÜRK Elektronik bünyesinde Görüntülü ve Sesli Güvenlik sitemleri satışı yapmaktadır. Aynı zamanda Bilişim sektöründe grafik tasarım tasarımı ve server hizmetleri kurulumu, satışı yapmaktadır. 
 
     Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, Bilişim sistemlerinde uzman kadromuz, satışını yaptığı tüm ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olmamız, satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizin teknik desteğini hiç bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadan yapabilmemiz, hem elektronik, hem bilgisayar yazılım & donanım bilgilerine çok iyi vakıf olmamız, hem de satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ithalatçı firmalarına teknik konuda (yazılım donanım) destek vermemiz ve son olarak bir internet firması olmamız bizi fiyat ve bilgi konusunda rakipsiz kılmaktadır.
 
     BAŞTÜRK Elektronik; internet ve güvenlik teknolojilerini bir araya getirerek mevcut sistemde farklı bir bakış açısı yaratmıştır. Bundan dolayı BAŞTÜRK Elektronik dış ticaret ve bilişim hizmetleri, yeni ve en iyi çözümleri bulabileceğiniz yegane adresinizdir. Amacımız güvenlik ve internet sektöründe gelişen teknolojiyi kullanarak yapmış olduğunuz faaliyetten maksimum performans elde etmenizi sağlamaktır.
 
     Bizimle birlikte kaliteli ürünlere uygun maliyetle daha hızlı ulaşabilirsiniz.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

canlı yayın

canlı yayın ödeme

BAşTüRK BILIşIM

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © Baştürk Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.                  desi alarm